ERASMUS+ nabór na długoterminowe praktyki zawodowe SMP do 16 lutego

Szanowni Państwo,

Informuję o uruchomieniu naboru na długoterminowe praktyki zawodowe (minimum 60 dni) dla studentów, doktorantów i absolwentów. Nabór dotyczy wyjazdów rozpoczętych po 15 marca 2024r.

Wnioski zaakceptowane uprzednio u Koordynatora Erasmus+ na Wydziale Informatyki, składane są centralnie w Dziale Mobilności Międzynarodowej w terminie do 16 lutego 2024r.

Ogólne informacje dostępne są na https://www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-stypendialne-dla-studentow-i-doktorantow/praktyka.html, osoby zainteresowane zapraszamy również na indywidualne konsultacje.
Informacje o uruchomieniu naboru publikowane są również na stronach ZUT, w tym na www.erasmusplus.zut.edu.pl

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i absolwentów zainteresowanych zagraniczną praktyką zawodową do składania wniosków.

Osoby do kontaktu:

Koordynator Erasmus+ na Wydziale Informatyki