Nabór na studia stacjonarne II stopnia na kierunku Informatyka wciąż trwa!

Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na studia stacjonarne II stopnia, na kierunku INFORMATYKA. Trwa druga tura rekrutacji na studia, które rozpoczną się w semestrze letnim 2023/2024.

Internetowa Rekrutacja Kandydatów została uruchomiona 14 lutego o godz. 12:00, zapraszamy do rejestracji do 4 marca do godziny 12:00.
W rekrutacji w II turze przyjęcia odbywają się zgodnie z kolejnością składania przez kandydatów kompletu dokumentów (decyduje kolejność zgłoszeń), po uprzednim zarejestrowaniu się w IRK.
Dokumenty należy złożyć w siedzibie Komisji Rekrutacyjnej przy ul. Ku Słońcu 140 od 20 lutego do 5 marca br.

Kandydat na studia stacjonarne II stopnia musi spełnić zasady rekrutacji o których mowa Uchwale nr 198 Senatu ZUT z dnia 27 czerwca 2022 r. w sprawie warunków, trybu, terminu rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji na studia oraz sposobu jej przeprowadzenia w ZUT w Szczecinie na rok akademicki 2023/2024.

Zasady rekrutacji na studia II stopnia