Podsumowanie i prezentacja projektów studentów, opracowanych w ramach IPZ 2022/23 - zespół 2

Z cyklu Inżynierski Projekt Zespołowy…czas na drugą odsłonę! Nasi studenci zaskakują pomysłowością i sięgają do niemal wszystkich dziedzin naszego życia! Tym razem projekt dla miłośników rękodzieła i wszystkich hobbystów, którzy pochłonięci swoją pasją otrzymają doskonałe narzędzie do prezentacji i sprzedaży własnych wyrobów.

Zespół nr 2 w składzie: Jakub Kukwa, Rafał Lal, Yurii Melnychuk, Filip Urban, Jakub Znyk, opracował: Aplikację do zamawiania rękodzieła. Narzędzie wzorowane na znanych portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych. Projekt naszych studentów powstał z myślą o artystach i hobbystach amatorach. Każdy użytkownik po rejestracji będzie mógł wystawić swoją pracę. Nad poprawnością techniczną i merytoryczną czuwał prowadzący zadanie dr hab. inż. Imed El Fray, prof. ZUT. Za sprawą takich idei, świat sztuki i rękodzieła ma szanse bez problemu spotkać się z najnowszymi technologiami i trafić do coraz szerszego grona odbiorców!

Gratulujemy!