Podziękowania dla Samorządu Studentów Wydziału Informatyki i SKN WIWAV

Działo, się działo...tak można podsumować już prawie dobiegający końca rok akademicki, w czasie którego swoją szczególną aktywnością i zaangażowaniem wspierali nas przy każdej okazji członkowie Samorządu Studentów WI i wspaniały zespół z SKN WiWav!!! Całokształt ich pracy doceniamy wszyscy i dziękujemy za pracowitość i niezawodność! Wczoraj, wszyscy studenci - członkowie, otrzymali z rąk Dziekana Wydziału Informatyki dr hab. inż. Jerzego Pejasia, prof. ZUT, oficjalne podziękowania a pracownie zarówno Koła WIWAV jak i SWISS będą doposażone w sprzęt, który pozwoli na podejmowanie nowych i kolejnych wyzwań oraz projektów.

Serdecznie gratulujemy!