Popołudnie z filmem

Zapraszamy na pokaz filmu autorstwa Kapitana Wojciecha Maleiki - na co dzień nauczyciela akademickiego na naszym Wydziale, ale w każdej wolnej chwili żeglarza i podróżnika!

W najbliższy czwartek, 14 grudnia aula 126 (WI 2) zamieni się w salę kinową gdzie przygotowaliśmy dla wszystkich studentów i studentek Wydziału Informatyki wyjątkowy pokaz filmu z podróży na daleką Islandię!

Pokaz filmu i spotkanie z autorem będzie jednocześnie zaproszeniem do planowanego już wkrótce rejsu dla studentów Wydziału Informatyki po morzu Bałtyckim!

Dołączcie do wyjątkowej załogi!

Wstęp: WOLNY, wrażenia: ZAPEWNIONE...o atmosferę i całą resztę zadba Samorząd Studentów Wydziału Informatyki!!!

Zapraszamy serdecznie w imieniu autora!