Srebro dla reprezentacji Wydziału Informatyki!!!

ZiUTek, czyli sportowe otrzęsiny dla studentów pierwszego roku za nami! Tradycyjnie początek roku akademickiego to czas pierwszych wyzwań… a wśród nich także tych sportowych! Po raz kolejny najmłodsi studenci naszego Wydziału stworzyli wspaniałą drużynę gotową na największe sportowe wyzwania! Walczyli bez wytchnienia dopingując się wzajemnie w drodze do sukcesu…..to taki networking w sportowym wydaniu a na naszym Wydziale współpraca i zgrana drużyna to przepis na srebrny puchar!!! Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za sportowego ducha i determinację!

W tym roku podium dzieliliśmy z laureatami – reprezentacja Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz studentami Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa, którzy zajęli trzecią lokatę. Do ostatnich chwil sportowych zmagań dopingował naszą drużynę Dziekan Wydziału Informatyki dr hab. inż. Jerzy Pejaś prof. ZUT przy silnym i niezawodnym wsparciu Samorządu Studentów WI.

Fotorelacja ze Sportowych Otrzęsin ZiUTek’2023 (fot. Krzysztof Warpachowicz):

Gratulujemy!!!