Uniwersytet SWPS w partnerstwie z Instytutem Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk (IPI PAN) oraz z amerykańską uczelnią: Woodbury School of Business at Utah Valley University (USA) prowadzi studia MBA – Innowacje i Analiza Danych. Po ukończeniu studiów otrzymuje się świadectwo (wydane przez SWPS) oraz dyplom w języku angielskim, podpisany przez SWPS, IPI PAN i Woodbury School of Business UVU.

Organizator oferuje zniżkę 50% dla uczestników studiów doktoranckich prowadzonych przez uczelnie, instytuty PAN bądź instytuty badawcze na terenie Polski.

Więcej szczegółów w załączonych materiałach:

icon MBA for PhD [314.8K] icon MBA-Innowacje ulotka dla doktorantów kwiecien 2020 [342.9K]