Warsztaty Techniczno-Biznesowe zakończone

W dniu 22.06.2023 odbyła się prezentacja projektów kończących kurs Warsztaty Technologiczno-Biznesowe prowadzony wspólnie z firmą TietoEvry. Kurs trwał przez dwa semestry. W pierwszym semestrze studenci poznali zasady pracy grupowej oraz narzędzia wspomagające prowadzenie i zarządzanie projektami. Wykłady prowadzone były przez doświadczonych pracowników TietoEvry. Drugi semestr to grupowa realizacja projektów zaproponowanych przez firmę. W trakcie tego semestru powstało 6 projektów realizowanych przez 25 studentów 3 roku Informatyki. Istotne zaangażowanie studentów oraz opiekunów projektów przyczyniło się do realizacji nie tylko zakładanej podstawowej funkcjonalności w projektach, ale także do dodania rozszerzonych funkcjonalność aplikacji w stosunku do pierwotnych założeń.

Studenci zaprezentowali następujące projekty:

• Medical visits - mentor Adam Iglewski
  • Books Catalogue - mentor Mikołaj Milewski
  • Hybrid Retrospectives Tool - mentor Mikołaj Milewski
  • MyCar - mentor Fabian Sprycha
  • Test automation framework - mentor Piotr Rybicki
  • Track my route - mentor Błażej Giermakowski

Prezentacjom przyglądali się mentorzy oraz władze Wydziału Informatyki.

Władze Wydziału Informatyki dziękują wszystkim zaangażowanym: menadżerom z firmy TietoEvry Pawłowi Sukiennikowi i Łukaszowi Roszakowi, mentorom oraz organizatorowi kursu na wydziale Radosławowi Maciaszczykowi.