World Usability Day

W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkową konferencję poświęconą User Experience (UX), której jednym z partnerów jest Wydział Informatyki!

Konferencja odbędzie się w sobotę, 18 listopada 2023 roku

Miejsce: Pałac Ziemstwa Pomorskiego w Szczecinie, al. Niepodległości 40 (Akademia Sztuki w Szczecinie).

START o godzinie 9:00.

Bądźcie tam tego dnia, aby dowiedzieć się o najnowszych trendach, narzędziach i strategiach z obszaru UX, które pomogą Ci stworzyć produkty i usługi bardziej przyjazne dla użytkowników.

Nie przegap okazji do nauki i inspiracji od wiodących ekspertów branży UX. Zarezerwuj tę datę w swoim kalendarzu już teraz!

WUD Szczecin to wyjątkowe wydarzenie, które celebruje User Experience! Ta bezpłatna konferencja jest częścią World Usability Day (WUD), globalnej inicjatywy promującej UX. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym projektantem, utalentowanym programistą, czy ambitnym menedżerem projektu, to miejsce jest dla Ciebie. A także dla wszystkich pasjonatów UX, którzy chcą dowiedzieć się więcej i poznać nowe trendy w tej fascynującej dziedzinie.

Rejestracja uczestników: https://app.evenea.pl/event/wud-szczecin2023/?fbclid=IwAR0lm60LWvTPC2Xq_g1iKmrd1YBa96YqnLr57hyXLB-5ohF96-2XzE6zL5U

Zapraszamy serdecznie!