Zaproszenie na uroczystość rozdania dyplomów i absolutorium

Dziekan Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, zaprasza na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych oraz absolutorium, które odbędzie się 16 marca 2024 r. (sobota) w godz. 10.00-12.00

Z powodów organizacyjnych Władze Wydziału Informatyki podjęły decyzję o zmianie miejsca uroczystości.

Wręczenie dyplomów i absolutorium odbędzie się na Wydziale Informatyki WI 2 sala 126 ul. Żołnierska 52 w Szczecinie.

W związku z uroczystością prosimy absolwentów o wcześniejsze zgłaszanie się do Dziekanatu Wydziału Informatyki (pok. 12) w celu pobrania odpisów dyplomu i suplementów.

Na uroczystość absolutorium zapraszamy studentów, którzy zrealizowali program studiów.

Zachęcamy do podtrzymywania tradycji akademickich i wystąpienia w togach i biretkach. Togi uczelnia udostępnia bezpłatnie, natomiast absolwenci będą mogli zakupić biretkę akademicką w cenie 25 zł.

Prosimy także o wcześniejsze przybycie w celu przygotowania się do uroczystości. Togi i biretki będą wydawane w szatni budynku Wydziału Informatyki w godzinach 9:00-9:50.

Serdecznie zapraszamy osoby towarzyszące.