dr inż. Piotr Dziurzański, prof. ZUT

W dniu 25 lutego 2022 odbyło się posiedzenie komisji habilitacyjnej dra inż. Piotra Dziurzańskiego, prof. ZUT, kierownika Katedry Architektury Komputerów i Telekomunikacji, pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Wesołowskiego z Politechniki Poznańskiej.

Senat Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie Uchwałą z dnia 28 marca 2022, po zapoznaniu się z opinią komisji habilitacyjnej, po analizie dorobku naukowego oraz nadesłanych recenzji, w głosowaniu tajnym nadał drowi inż. Piotrowi Dziurzańskiemu, prof. ZUT stopień doktora habilitowanego nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie Informatyka techniczna i telekomunikacja.

Tytuł osiągnięcia naukowego "Ewolucyjne harmonogramowanie zadań gwarantujące nałożone ograniczenia czasowe".

Serdecznie gratulujemy!