Immatrykulacja WIZUT 2023

Na Wydziale Informatyki nowy rok akademicki 2023/2024 tradycyjnie rozpoczął się od uroczystej immatrykulacji nowoprzyjętych studentów.

Studenci studiów stacjonarnych złożyli ślubowanie 2 października, a studenci studiów niestacjonarnych - 7 października br.

Podczas obu uroczystości dziekan Wydziału Informatyki dr inż. hab. Jerzy Pejaś, prof. ZUT, życzył studentom sukcesów w czasie niełatwej drogi po dyplom informatyka.

W bieżącym roku akademickim studia na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Informatyka podejmie 306 studentów, a studia w trybie niestacjonarnym – 89 studentów. Wydział uruchomił również studia niestacjonarne drugiego stopnia.

Gratulujemy nowym studentom i życzymy wielu sukcesów. Jednocześnie zapraszamy do aktywnego włączenia się w życie Wydziału.

Link do foto galerii (tylko dla zalogowanych) foto: Jerzy Undro