Dzień dziecka na Wydziale Informatyki

Dzień Dziecka...to wcale nie jeden dzień! Na naszym Wydziale moc atrakcji i dobrej zabawy czekały na młodszą-młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie jeszcze 2-go czerwca! Przy współpracy z Wydziałem Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie przygotowaliśmy wydarzenie, które zapadnie w pamięć najmłodszych gości naszej Uczelni, na dłuuugie lata! Program imprezy był bardzo bogaty: od zwiedzania najciekawszych przestrzeni na WI i sprzętu, przez widowiskowy pokaz chemiczny po mocno informatyczne zabawy nawet daleko w cyfrowej przestrzeni interaktywnej środowiska VR! Podsumowanie może być tylko jedno: NIE ZAPOMNIMY TEGO DNIA NIGDY! - zdanie, które w piątek słyszeliśmy wieeele razy!

Dziękujemy!