Obrona doktoratu przed Komisją Doktorską

28 września 2023 r odbyła się na Wydziale Informatyki obrona pracy doktorskiej mgra inż. Marka Kannchena z Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Obrona odbyła się w formie hybrydowej – stacjonarnie w sali 126 WI2 oraz poprzez platformę Microsoft Teams.

Komisja Doktorska pod przewodnictwem dra hab. inż. Jerzego Pejasia, prof. ZUT po wysłuchaniu prezentacji, recenzji pracy oraz dyskusji z udziałem członków Rady Dyscypliny podjęła uchwałę o przyjęciu publicznej obrony rozprawy doktorskiej.

Promotorem pracy doktorskiej był dr hab. inż. Mariusz Borawski, prof. US a promotorem pomocniczym dr hab. inż. Paweł Ziemba. W obronie uczestniczył jeden z recenzentów pracy, prof. dr hab. inż. Cezary Orłowski z Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku.

Rada Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja na posiedzeniu w dniu 10 października br. podjęła uchwałę o nadaniu Kandydatowi stopnia doktora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie Informatyka techniczna i telekomunikacja.

Serdecznie Gratulujemy!