Ostatnie posiedzenie Rady Wydziału Informatyki

Nowa ustawa o szkolnictwie wyższym Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce wprowadza istotne zmiany w strukturze Uczelni oraz wydziałów. Jedną z konsekwencji tych zmian jest zakończenie z dniem 30 września kadencji obecnej Rady Wydziału Informatyki.

Ostatnie posiedzenie Rady Wydziału Informatyki odbyło się w dniu 24 września 2019 roku. Obrady rozpoczęły się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia. Posiedzenie miało uroczysty przebieg, w którym udział wzięli niemal wszyscy członkowie Rady. Dziekan, dr hab. inż. Jerzy Pejaś wręczył pracownikom pisma gratulacyjne JM Rektora za przepracowane lata pracy w ZUT (wcześniej w Politechnice Szczecińskiej) oraz przekazał uczestnikom Rady okolicznościowe pamiątki.