Andrii Shekhovtsov

Praca dyplomowa "Implementacja biblioteki wybranych metod MCDA w języku Python" została wyróżniona w rywalizacji z 20 najlepszymi pracami z największych 11 uczelni technicznych w Polsce. Członkowie jury, składające się z przedstawicieli uczelni (Politechnika Warszawska, Politechnika Poznańska, AGH), przedstawicielami patronów (IEEE, GovTech Polska) oraz firm (Intel, Samsung, Netcompany, Roche) doceniło Pana Andriia Shekhovtsova jako autora oraz Pana dr. inż. Wojciech Sałabuna jako promotora za najwyższy poziom i wyjątkowe wyniki niniejszej pracy dyplomowej.

Pragniemy pogratulować wyróżnienia za najlepszy warsztat inżynierski w ogólnopolskim Konkursie Superstar 4 Science 2021 który organizowany był pod patronatem IEEE i GovTech Polska.

Pełne wyniki konkursu znajdują się na stronach PS IEEE oraz organizatora konkursu 4 Science Institute. Wręczenie nagród planowane jest na 07.04.2022 podczas Gali Finałowej IEEE Day w Warszawie.

Życzymy dalszych sukcesów!