Dziekan WI z nagrodzonym studentem

W 2021 roku po raz pierwszy została przyznana nagroda w konkursie Dziekana Wydziału Informatyki na najlepszą pracę dyplomową. Zwycięzcą pierwszej edycji został inż. Maciej Gabryś, który otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł za pracę pt.: „Symulacja dynamiki pieszych w budynkach publicznych”, napisaną pod kierunkiem prof. Krzysztofa Małeckiego.

Dziekan Wydziału Informatyki na podstawie rekomendacji komisji powołanej w celu oceny zgłoszonych prac wyróżnił także pracę inż. Michała Ręki „Modelowanie ruchu osobników kroczących z zastosowaniem algorytmów ewolucyjnych i sieci neuronowych” oraz pracę inż. Kamila Mielnika „Wykorzystanie sieci neuronowych do kopiowania mimiki twarzy ze zdjęć wykonanych urządzeniem mobilnym”.

Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie zgłoszone prace prezentowały bardzo wyrównany i jednocześnie wysoki poziom merytoryczny oraz redakcyjny. Dlatego też pozostali uczestnicy: inż. Gracjan Puch (praca pt.: „Opracowanie gry z gatunku RPG z proceduralnie generowaną zawartością”) oraz inż. Sebastian Śliwa (praca pt.: „Opracowanie gry przygodowej z wykorzystaniem wybranego silnika do tworzenia gier”), zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Konkurs ma charakter cykliczny, zapraszamy dyplomantów do nadsyłania zgłoszeń w kolejnej edycji.