Spotkanie Świąteczne na Wydziale Informatyki

W dniu dzisiejszym odbyło się na naszym Wydziale Spotkanie Świąteczne dla wszystkich pracowników i studentów Wydziału Informatyki, na które uroczyście zaprosił Dziekan dr hab. inż. Jerzy Pejaś, prof. ZUT. W holu budynku przy ul Żołnierskie 52 udało się wykreować magiczną, pełną wdzięczności i Świątecznego uroku atmosferę, sprzyjającą refleksji i nadziei na wspaniały kolejny rok. Dziekan Wydziału Informatyki, w tak uroczystych okolicznościach wręczył nagrody laureatom konkursu na najlepszą pracę dyplomową oraz dyplomy uznania opiekunom naukowym nagrodzonych prac, pogratulował doktorantom zdobycia tytułów naukowych i życzył pomyślności, zdrowia i dalszych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku. W tym szczególnym czasie podsumowań nie zabrakło słów wdzięczności i podziękowań dla wszystkich, którzy przez cały rok pracowali aby Wydział Informatyki był miejscem szczególnym zarówno dla studentów jak i pracowników.

Fotorelacja: https://www.wi.zut.edu.pl/pl/wydzial/infrastruktura/galeria/album?folder=Wydarzenia/2023/spotkanie_swiateczne