Wystawa prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie

Nowa siedziba naszego Wydziału to ogromnie wyczekiwana i wzbudzająca wielkie emocje chwila. Poznaliśmy wyniki konkursu i wizje profesjonalistów...a co na to najmłodsi, być może przyszli studenci WI? Zapytaliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Szczecinie, której patronujemy - jak ich zdaniem mógłby wyglądać Wydział Informatyki w przyszłości i w jakim miejscu chcieliby za kilka..naście lat studiować. Otrzymaliśmy 13 prac ujmujących pomysłowością, zaskakujących kreatywnością, a zarazem praktycznością. Wszystkie to niepowtarzalne kreacje artystyczne!

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy w holu na parterze II-budynku Wydziału Informatyki, przy ul. Żołnierskiej 52 w Szczecinie

Klasa 1A

Klasa 2A