Zakończenie zajęć Międzyszkolnego Koła Informatyki MiKI

Koniec roku szkolnego to niewątpliwie czas podsumowań i tak dobiegły końca zajęcia w ramach Międzyszkolnego Koła Informatyki MiKI na Wydziale Informatyki. W sobotę 3 czerwca 2023r. odbyło się wręczenie certyfikatów i podsumowanie pierwszej edycji zajęć w ramach koła MiKI. Uczestnicy odbyli 36 spotkań poświęconych programowaniu w języku Python i C++, które trwały od listopada 2022 do czerwca 2023 roku. Liczna grupa uczestników, pomimo młodego wieku uczestniczyła w zajęciach na naszym Wydziale, prowadzonych przez: mgr inż. Sławomira Wernikowskiego, dr inż. Mirosława Mościckiego i dr inż. Krzysztofa Maklesa, mogąc poczuć się już prawie jak nasi studenci!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!