Profesor Antoni Nowakowski Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w wieku 75 lat zmarł, Profesor Antoni Nowakowski,
długoletni pracownik Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie,
przed przejściem na emeryturę Kierownik Katedry Inżynierii Systemów Informacyjnych.

Odszedł od nas ceniony nauczyciel akademicki i pracownik naukowy.
Zapamiętamy Pana Profesora jako człowieka szlachetnego i życzliwego, szanowanego przez społeczność akademicką.

Rodzinie, najbliższym i współpracownikom składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Pogrzeb odbędzie się 11 lutego 2020 o godz. 14.00 (Kaplica główna - Cmentarz Centralny w Szczecinie).

Dziekan i społeczność akademicka
Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie