Obierz kurs na DevOps

W czwartek 16.12.2021 o godz. 12.15 Wydział Informatyki ZUT wraz z TietoEVRY serdecznie zaprasza na szósty wykład z cyklu zajęć związanych z metodyką DevOps.

Tym razem spotkanie będzie dotyczyło zagadnień związanych z konteneryzacją.

Prelegentami będą:

Mikołaj Milewski – programista, Scrum Master i architekt oprogramowania z 15+ lat doświadczenia. Entuzjasta software designu, OOP, Scruma i technologii webowych, okazjonalnie prelegent na konferencjach lokalnych i ogólnokrajowych. W wolnych chwilach mól książkowy, cyklista i wielbiciel kaktusów.

Paweł Żal - programista, architekt systemów z 20-sto letnim doświadczeniem w IT. Zwolennik rozwiązań rozproszonych, ostatnio zafascynowany bazami szeregów czasowych. Zapalony kajakarz i majsterkowicz.