Ogólnopolski, Międzyuczelniany Konkurs Młodych Mistrzów

Konkurs Młodych Mistrzów organizowany jest w ramach XXIX Forum Teleinformatyki pt. "System informacyjny państwa – dylematy rozwoju", które odbędzie się w dniach 21-22 września 2023 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS (Miedzeszyn k. Warszawy). W tym roku odbędzie się 15. edycja tego Konkursu.

Konkurs Młodych Mistrzów jest przeznaczony dla studentów studiów I, II i III stopnia prezentujących własne koncepcje informatyczne, własne programy lub praktyczne zastosowania w przemyśle informatycznym. Przedstawiane prace mogą (ale nie muszą) być efektem prac dyplomowych, niekoniecznie już zakończonych. Prace mogą być zespołowe.

Tematami wiodącymi Konkursu są ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa i cyfrowa modernizacja Polski, które są jednak traktowane bardzo szeroko i stanowią raczej sugestię dla uczestników.

Regulamin Konkursu oraz kategorie nagród są dostępne na stronie: https://forumti.pl/?page_id=309

Serdecznie zapraszamy studentów, opiekunów naukowych i prowadzących koła naukowe do zgłaszania prac konkursowych.

Zgłoszenia i pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.