Drużyna Wydziału Informatyki w składzie: Alina Nosach, Wiktoria Skukowska, Adrian Gumulak, Daniel Korzański, Vitalii Natalevych, Bartek Pieśla, Damian Turek oraz Hubert Woźniak dzielnie walczyła z drużynami innych wydziałów naszej uczelni i ostatecznie zajęła zaszczytne czwarte miejsce.

W Sportowych Otrzęsinach Studentów I roku wzięło udział 9 drużyn. Zawodnicy mogli wykazać się szerokim wachlarzem swoich umiejętności sportowych. Wiele radości sprawiło kręcenie hula hop i tor przeszkód w alkogoglach. Nasi młodzi informatycy pokazali, że potrafią szybko zbudować zespół i wspólnie opracować strategię działania skacząc drużynowo przez sznur, podbijając piłkę czy ścigając się na ergometrze wioślarskim.

Gratulujemy!