Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
Logo organizacji AIESEC

Czy chcesz zaangażować się w działalność poza studiami i dołączyć do ogromnej społeczności młodych ludzi świadomie działających na rzecz swojego rozwoju? Największa na świecie organizacja młodzieżowa prowadzi teraz
rekrutację!

W AIESEC masz możliwość zdobycia doświadczenia przed pójściem do pierwszej pracy. Możesz nauczyć się pracy zespołowej, zarządzania zespołem i projektami. Masz okazję rozwijać się, wzmocnić swoją pewność siebie i poprawić swoje zdolności organizacyjne, stawiając czoła wyzwaniom. Możesz spróbować swoich sił w bardzo zróżnicowanych aktywnościach, jak chociażby w marketingu, sprzedaży, organizowaniu wydarzeń, prowadzeniu rozmów z firmami czy audycie legalnościowym.

Przy okazji tego wszystkiego poznasz mnóstwo świetnych ludzi z całej Polski i z zagranicy, stworzysz przyjaźnie na długie lata i poćwiczysz angielski ;)

Od 43 lat działa w Szczecinie Komitet Lokalny AIESEC. Jesteśmy organizacją prowadzoną przez młodych i dla młodych - naszym głównym celem jest rozwinięcie cech liderskich w każdej osobie. Robimy to przy okazji organizowania wymian międzynarodowych, tworząc tym samym możliwości wyjazdu na praktyki za granicę.

Jeśli chcesz dołączyć do ruchu młodych, zdeterminowanych ludzi, razem pracujących nad projektami, uczących się osiągać cele i brać odpowiedzialność za swój rozwój - zarejestruj się na aiesec.pl/rekrutacja-5 i zacznij swoją przygodę.

Zajrzyj do grupki naszego Komitetu Lokalnego: bit.ly/AIESECSzczecin-group