Firma Huawei po raz kolejny zaprosiła Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny do prestiżowego programu Seeds For The Future

Seeds For The Future to sztandarowy, globalny program edukacyjny firmy Huawei.
Jego celem jest rozwijanie lokalnych talentów w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz umożliwienie budowania kontaktów międzykulturowych dla studentów na całym świecie. Po raz kolejny jest dostępny także dla studentów z Polski, oferując uczestnikom cykl szkoleń i warsztatów online wypełnionych wiedzą, przygotowany i prowadzony przez światowej klasy ekspertów. 10 najlepszych uczestników projektu, którzy wykażą się największą wiedzą i umiejętnościami, otrzyma cenne nagrody w postaci nowoczesnego sprzętu elektronicznego od Huawei!

Potencjalni kandydaci do programu Huawei Seeds for the Future w 2021 roku powinni być studentami (inżynier/magister) lub świeżo upieczonymi absolwentami ze świetnymi wynikami w nauce.

Chcesz aplikować do projektu?
Przygotuj:
  • CV,
  • wykaz ocen i ew. dodatkowych osiągnięć naukowych,
  • 3-minutowe wideo lub list motywacyjny na 400-600 słów uzasadniający chęć udziału, zainteresowanie branżą ICT oraz zapał do nauki
  • (opcjonalnie) inne dokumenty, którymi chcesz się z nami podzielić, np. artykuły naukowe itp.

Opiekunem projektu na uczelni jest dr. inż. Mirosław Mościcki

Gotowe materiały aplikacyjne przekaż Opiekunowi programu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.