NABÓR WNIOSKÓW O STYPENDIUM MINISTRA ZA ZNACZĄCE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE/ARTYSTYCZNE/SPORTOWE
NA ROK AKADEMICKI 2022/2023

Minister może przyznać maksymalnie 840 stypendiów. Maksymalna wysokość stypendiów wynosi 17.000 zł, stypendium wypłacane jest jednorazowo. Kwestie przyznawania stypendium ministra za wybitne osiągnięcia regulują poniższe przepisy:

Szczegółowe informacje na temat stypendiów Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2022/2023

• podstawa prawna,
  • warunki otrzymania stypendium,
  • tryb składania wniosku o stypendium,
  • tryb przyznawania stypendium,
  • liczba, wysokość i sposób wypłacania stypendium.

Więcej na stronie ZUT - Stypendium ministra ...

Zamiar złożenia wniosku należy niezwłocznie zgłosić mailowo do koordynatora z wydziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.