Już 27 listopada 2018 r. (wtorek) odbędą się IX Targi Pracy KARIERA 2018 organizowane przez uczelniane Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00. Na targach będą obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski.

Studentom i absolwentom targi dają możliwość poznania działalności różnych firmy i instytucji, umożliwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami. Nie jest to czas zebrania nowych długopisów i gadżetów, a okazja do poznania rekrutera, szefa firmy czy managera, możliwość znalezienia miejsca na praktykę, staż, pracę na etacie lub dorywczą.

Co oprócz targów?

Targom towarzyszą dodatkowe wydarzenia, czyli warsztaty, wykłady, prezentacje.

Więcej na stronie ZUT: Targi Pracy KARIERA 2018

oraz: www.targipracy.zut.edu.pl