Wyniki Konkursu Engineer 4 Science 2023

Konkurs Engineer 4 Science 2023 – rozstrzygnięty! Jego głównym celem było wyłonienie i promowanie wyróżniających się Absolwentów Uczelni Wyższych z obszarów: automatyka, bioinformatyka, cyberbezpieczeństwo, elektromobilność, elektrotechnika, elektronika, fizyka techniczna, geoinformatyka, informatyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria i analiza danych, robotyka, sztuczna inteligencja, telekomunikacja, teledetekcja i geonauka, uczenie maszynowe i pokrewnych poprzez ocenę merytoryczną ich Prac Dyplomowych przez reprezentantów z Przemysłu oraz Uczelni.

Wśród prac konkursowych, zgłoszonych przez studentów Wydział Informatyki pierwszą nagrodę otrzymał inż. Patryk Szczodrowski za pracę pt. Inteligentny dom z elementami systemu przeciwpożarowego oparty na mikrokontrolerze ESP, której promotorem jest dr inż. Radosław Maciaszczyk. Wyróżnienie I-go stopnia otrzymał inż. Patryk Górka za pracę pt. Opracowanie symulatora ruchu drogowego umożliwiającego analizę różnych strategii unikania sytuacji niepożądanych, której promotorem jest dr hab. inż. Krzysztof Małecki.

Lista wszystkich nagrodzonych prac w konkursie: https://e4s2023.4scienceinstitute.org/Wyniki_e4s2023.pdf

Laureatom i Promotorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!