Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
Staż w enea

ENEA Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Szczecin/ Wydział Układów Pomiarowych/ Sekcja Pomiarów poszukuje kandydata/kandydatkę na - PŁATNY STAŻ - Wydział Układów Pomiarowych

Miejscowość: Szczecin

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zapoznanie się z technologią i przebiegiem procesów pozyskiwania i zarządzania danymi pomiarowymi z liczników energii elektrycznej dla potrzeb rozliczenia usług dystrybucji energii.
  • Bilansowanie sieci elektroenergetycznej oraz oceny jakości energii elektrycznej.

OCZEKIWANIA:

  • Student/Studentka lub absolwent (który obronił pracę dyplomową w ciągu ostatnich 12 miesięcy) studiów dziennych/zaocznych o kierunku  energetyka/elektrotechnika/informatyka/matematyka – lub pokrewnym,
  • Dyspozycyjność (ok. 30-35 h tygodniowo),
  • Znajomość obsługi komputera (biegła znajomość MS Excel),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim.

OFERTA:

  • Realizacja ambitnych projektów,
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia,
  • Elastyczny czas pracy (szczególnie w okresie sesji),
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego przez cały okres stażu.