5 listopada br. odbyły się na Wydziale Informatyki w trybie zdalnym obrony prac doktorskich asystentów w Katedrze Metod Sztucznej Inteligencji i Matematyki Stosowanej: mgr inż. Anety Bery i mgra inż. Dariusza Sychela. Komisja Doktorska pod przewodnictwem dra hab. inż. Jerzego Pejasia, prof. ZUT podjęła uchwały o przyjęciu publicznej obrony rozpraw doktorskich i wyraziła poparcie dla wniosków Recenzentów o wyróżnienie prac.

Promotorem prac doktorskich był dr hab. inż. Przemysław Klęsk, prof. ZUT.

W obronie zdalnie uczestniczyli recenzenci:

• dr hab. inż. Marcin Iwanowski, prof. PW z Politechniki Wiarszawskiej i dr hab. inż. Leszek J. Chmielewski, prof. SGGW ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (praca A. Bery)
  • prof. dr hab. inż. Michał Woźniak z Politechniki Wrocławskiej i dr hab. inż. Marcin Korytkowski, prof. PCz z Politechniki Częstochowskiej (praca D. Sychela)

Senat ZUT na posiedzeniu w dniu 29 listopada br. podjął uchwały o nadaniu Kandydatom stopnia doktora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie Informatyka techniczna i telekomunikacja.

Obie rozprawy zostały wyróżnione.

Serdecznie gratulujemy!

Aneta Bera