Malwina Bondarewicz ze stopniem doktora w dyscyplinie Matematyka

19 października 2023 r odbyła się na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego obrona pracy doktorskiej mgr Malwiny Bondarewicz, asystentki w Katedrze Systemów Multimedialnych. Obrona odbyła się w formie stacjonarnej przed licznie zgromadzoną publicznością z udziałem Recenzentów oraz Rady Naukowej Instytutu Matematyki US.

Promotorem pracy doktorskiej nt. „Dynamiczne zeta funkcje typu Reidemeistera” był dr hab. Alexander Fel’shtyn, prof. US.

W obronie uczestniczyli recenzenci pracy:

prof. dr hab. Jerzy Jezierski ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

prof. dr hab. Grzegorz Banaszak z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przewodniczący Komisji Doktorskiej, dr hab. inż. Piotr Krasoń, prof. US odczytał recenzję nieobecnego na obronie, trzeciego recenzenta pracy, prof. dr hab. Grzegorza Grafa z Uniwersytetu Gdańskiego.

Rada Naukowa Instytutu Matematyki US podjęła uchwały o przyjęciu publicznej obrony rozprawy doktorskiej oraz nadaniu Kandydatce stopnia doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie Matematyka.

Serdecznie Gratulujemy!