GlobalLogic Automotive Lab20 listopada 2018 roku odbędzie się uroczyste otwarcie laboratorium GlobalLogic Automotive Lab na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Laboratorium powstało przy współpracy z firmą GlobalLogic i jest dedykowane tematyce branży motoryzacyjnej.

Wydział Informatyki wspólnie z firmą GlobalLogic stworzył laboratorium, w którym studenci Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie będą mogli zdobywać wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu sprzętu i oprogramowania dla branży automotive oraz systemów wbudowanych.

Studentów, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o laboratorium, zapraszamy 20 listopada br. w godz. 12:00-14:00 do sali 14 WI2. Specjaliści z firmy GlobalLogic opowiedzą o stanowiskach znajdujących się w laboratorium.