Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
women in tech summit 2200

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje trzecią edycję wydarzenia - Perspektywy Women in Tech Summit 2020 - www.womenintechsummit.pl. Odbędzie się ono 8-9 grudnia - tym razem, ze względu na pandemiczną sytuację - całkowicie online.

Organizator zaprasza do udziału w tym wydarzeniu studentki oraz pracowniczki Wydziału.

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici Mówcy z całego świat, m.in. Prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda. Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high-tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

Studentki poprosimy o zaaplikowanie przez formularz grantowy na stronie wydarzenia. Dla zainteresowanych Pań z kadry organizator przewidział darmowe kody na bilety - osoby chętne prosimy o przesłanie zgłoszenia najpóźniej do 10 listopada na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..