Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
r@bbIT’2024 – zapraszamy na targi pracy branży IT

17 kwietnia 2024 roku w godz. 10.00-14.00 na Wydziale Informatyki ZUT, Żołnierska 52, odbędą się targi pracy branży IT.

Po raz dziewiąty r@bbIT będzie wydarzeniem budującym relacje akademicko-biznesowe branży IT. Zainteresowanych karierą informatyka, zachęcamy do zweryfikowania doniesień medialnych dotyczących warunków pracy i płac. Wystawcy-firmy czekają na osoby, dla których informatyka jest pasją i wiążą z nią swoją przyszłość. Ważnym elementem tegorocznych targów będzie prezentacja prac przygotowanych w ramach inżynierskiego projektu zespołowego przez studentów Wydziału Informatyki. 

Interesująco zapowiadają się szczególnie dwa wystąpienia w ramach bloku W świecie AI: "Czy korzystanie z AI to droga do więzienia? O AI i naruszaniu cudzych praw autorskich słów kilka." oraz "Kto kodem wojuje, od kodu ginie – czy AI będzie chciała zatrudniać programistów?". 

Drodzy Studenci! To przede wszystkim dla Was zaprosiliśmy na Wydział Informatyki największe firmy działające w Szczecinie związane z IT. Wykorzystajcie szansę. Poznajcie pracodawców, ich oczekiwania i zasady rekrutacji. 

Drodzy Uczniowie Szkół Ponadpodstawowych! Zapraszamy do udziału w targach pracy – już teraz sprawdźcie jakie oczekiwania mają pracodawcy, tak żeby właściwie pokierować swoją dalszą edukacją. Przy okazji zapraszamy na stoisko informacyjne Wydziału Informatyki - tu, poza informacjami związanymi z rekrutacją na studia, dowiecie się czego uczymy (a uczymy wielu przydatnych rzeczy 🙂). Dodatkowo zapraszamy Was na zajęcia przygotowane przez pracowników WI. 

Szczegółowy program wydarzenia: rabbit.zut.edu.pl

https://www.facebook.com/rabbIT.WIZUT