Aplikacja do wizualizacji algorytmów "AlgoLearn II"

4 lutego 2021 roku na Wydziale Informatyki zorganizowano prezentację zespołowych projektów inżynierskich realizowanych przez studentów 5 semestru kierunku informatyka.

W wydarzeniu udział wzięło 13 zespołów wskazanych przez prowadzących przedmiot.
Studenci opowiadali o zastosowanych technologiach, podkreślali własne rozwiązania i przede wszystkim prezentowali gotowe aplikacje.
Wszystkie prezentowane prace świadczyły o doskonałych umiejętnościach studentów.

W wyniku głosowania, przeprowadzonego wśród kierowników katedr, nauczycieli prowadzących przedmiot i władz wydziału, jako najlepszy projekt i jednocześnie najlepiej przeprowadzoną prezentację wskazano aplikację do wizualizacji algorytmów "AlgoLearn II" przygotowaną przez zespół w składzie: Monika Rozmarynowska, Olaf Maliszewski, Jakub Kucharski, Krzysztof Bieniek, Piotr Wojdalski oraz Krzysztof Kubiś.
Opiekunem naukowym zwycięskiego zespołu jest dr hab. inż. Imed El Fray, prof. ZUT.

Zwycięzcy otrzymali nagrodę ufundowaną przez „Asseco Academy” oraz „Certum by Asseco”.
Studenci otrzymali vouchery na szkolenia oferowane przez Asseco Academy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim studentom i ich opiekunom!