Andrii Shekhovtsov zwycięzca Konkursu na Wyróżniającego się Przedsiębiorczego Technika lub Inżyniera

Andrii Shekhovtsov, student Wydziału Informatyki, zdobył I-miejsce w konkursie na Wyróżniającego się Przedsiębiorczego Technika lub Inżyniera. Organizatorem konkursu była Federacja Stowarzyszeń Naukowo Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej.

Andrii Shekhovtsov jest studentem czwartego roku na kierunku Informatyka. Jest członkiem studenckiego koła naukowego Machine Learning Group oraz członkiem Zespołu Badawczego Inteligentnych Systemów Wspomagania Decyzji. Obecnie pracuje nad biblioteką programistyczna w ramach pracy inżynierskiej, której celem jest dostarczenie przyjaznego środowiska do pracy z metodami MCDA. Wśród największych sukcesów studenta WI należy wymienić aktywną działalność publikacyjną. Jest współautorem trzech artykułów naukowych oraz dwóch publikacji konferencyjnych.

Gratulujemy!