Wojciech Sałabun doktorem nauk technicznych

23 października br. odbyła się na Wydziale Informatyki obrona pracy doktorskiej mgra inż. Wojciecha Sałabuna z Katedry Metod Sztucznej Inteligencji i Matematyki Stosowanej. Rada Wydziału podjęła uchwałę o nadaniu Kandydatowi stopnia doktora nauk technicznych w dyscyplinie Informatyka.

Promotorem pracy doktorskiej stanowiącej cykl dziesięciu artykułów pod wspólnym tytułem "Metoda identyfikacji wielokryterialnego eksperckiego modelu decyzyjnego z zastosowaniem teorii zbiorów rozmytych" był prof. dr hab. inż. Andrzej Piegat.

W obronie uczestniczyli recenzenci pracy:

• professor Elisabeth Rakus-Andersson z Blekinge Institute of Technology, Karlskrona, Szwecja
  • prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk

Rozprawa doktorska została wyróżniona - Gratulujemy!

Wojciech Sałabun