GameDev 2018

19 czerwca na Wydziale Informatyki odbyła się ceremonia ogłoszenia wyników kolejnej, jedenastej edycji konkursu na najlepszą, własnoręcznie napisaną grę komputerową.
Studenci II roku kierunku Informatyka rywalizowali w ramach przedmiotu Gry komputerowe o miejsce na podium, realizując swoje własne, tworzone od podstaw projekty ekscytujących gier w środowisku 3D.

Już drugi rok z rzędu konkurs odbył się pod patronatem firmy Huuuge Games, która zapewniła laureatom fantastyczne nagrody oraz zaproponowała zwycięzcy staż w swojej siedzibie.

W konkursie wzięło udział 19 autorów wyjątkowych gier, spośród których udało się wyłonić 4 laureatów, którzy stanęli na podium oraz 8 osób, które uhonorowano wyróżnieniami.

Zwycięzcy tegorocznej edycji:

I miejsce:

• Aleksander Kłoda - gra "Tunnel"

II miejsca ex aequo:

• Jakub Karaszewski - gra "Fifo Lafo"
  • Tristan Dobrowolski - gra "Asteroids 3D"
  • III miejsce:
    Przemysław Zisopulos - gra "Crash Bandicoot"

Wyróżnienia:

• Tomasz Janiak - gra "Senna Wyspa"
  • Jakub Becmer - gra "The Brave Student"
  • Przemysław Samsel - gra "Croc Gobbos: Tribute"
  • Jakub Łowicki - gra "Cannonball Adventures"
  • Rafał Gołębiewski
  • Mateusz Nadoliński - gra "Fox"
  • Krzysztof Misiewicz - gra "Wizard"
  • Szymon Wiatrzyk - gra "AZAWALD"

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Link do galerii zdjęć z wydarzenia: https://1drv.ms/f/s!ApWqNe_CPbYoiskwOJHE5RqGZqQhpg