Dziekan Wydziału Informatyki

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 19.01.2018 r.
(Dz. U. z 2018 r., poz. 261)

zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgra inż. Artura Karczmarczyka

która odbędzie się 7 czerwca 2022 r. o godz. 10.15
w formie hybrydowej: w sali nr 100 WI1 oraz poprzez platformę MS Teams

Temat rozprawy doktorskiej:

Heterogeniczne oddziaływanie na procesy rozprzestrzeniania informacji w sieciach społecznych

Promotor: dr hab. inż. Jarosław Jankowski, prof. ZUT,  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Promotor: dr hab. inż. Jarosław Wątróbski, prof. US, pomocniczy: Uniwersytet Szczeciński

Recenzenci:
      prof. dr hab. Adam Wierzbicki, Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych
      dr hab. inż. Dariusz Król, prof. PWr, Politechnika Wrocławska

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w czytelni Biblioteki Wydziału Informatyki, Szczecin, ul. Żołnierska 49. Streszczenie rozprawy doktorskiej, łącznie z recenzjami umieszczone jest na stronie BIP ZUT: https://bip.zut.edu.pl/organizacja-uczelni/wydzialy-zut/wydzial-informatyki/postepowanie-awansowe-wydzialu-informatyki.html.

Udział w obronie w trybie zdalnym będzie realizowany za pośrednictwem platformy MS Teams (zgodnie z Ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 roku o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz. U. poz. 695) z późn. zm.). Aby wziąć udział w posiedzeniu zdalnym należy wysłać zgłoszenie na co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem obrony na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do współdziałania z aplikacją Teams potrzebne jest aktywne konto Microsoftu

Dziekan Wydziału Informatyki