Ewa Urban-Pilawka
Ewa Urban-Pilawka jest naszą koleżanką z pracy, która od wielu lat pracowała w sekretariacie Katedry Systemów Multimedialnych Wydziału Informatyki.

Ewa zachorowała na stwardnienie rozsiane i obecnie skazana jest na wózek inwalidzki oraz pomoc innych.

Wózek, którym aktualnie dysponuje jest duży, ciężki i niewygodny, przez co Ewa bez pomocy innych nie może opuszczać swojego mieszkania. Każdego dnia dzielnie walczy o siebie i swoją samodzielność, głównie poprzez kosztowną rehabilitację. W zwiększeniu tej samodzielności z pewnością pomoże jej też lżejszy i bardziej zwrotny wózek. Dzięki niemu nie tylko swobodnie będzie mogła poruszać się po mieszkaniu, ale także umożliwi on jej spacery, czy samodzielne drobne zakupy.

Wózek jest obecnie nieodłącznym elementem życia Ewy, dlatego tak ważne jest żeby ten wózek ułatwiał, a nie utrudniał Jej codzienność.

Chcąc pomóc w tym naszej Koleżance, zbieramy środki na zakup nowego wózka. Każdy kto chciałby nas w tym wesprzeć może wpłacić przysłowiową złotówkę na ten cel.

Zbiórka prowadzana jest poprzez portal zrzutka.pl. Bezpośredni link: https://zrzutka.pl/yjds26

Leczenie Ewy można także wesprzeć przekazując 1% podatku ze swojego rocznego rozliczenia PIT. Organizacją Pożytku Publicznego koordynującą przekazanie środków z PIT jest:

Fundacja Helpful Hand, ul. Kawaleryjska 32/11, 30-504 Kraków
KRS 00 00 29 16 81
Cel szczegółowy: Ewa Urban-Pilawka

Zachęcamy do wsparcia leczenia i rehabilitacji naszej Koleżanki